Program pre verných

Odmena za každý nákup

Získajte odmenu za každý nákup. Zľavu až do výšky 3% získate po každom nákupe u nás.

Nečakajte dlhé mesiace

Nečakajte dlhé mesiace kým dostanete odmenu. Zľavu na ďalší nákup dostanete od nás hneď po nákupe.

Žiadne body, ale peniaze

U nás nezbierate žiadne nezmyselné body, ktoré nemáte na čo použiť. Za každý nákup u nás dostanete reálnu zľavu, ktorú si uplatníte na ďalší nákup.

Ako to funguje?

Získať odmenu za nákup je u nás jednoduché. Náš Program pre verných je jednoduchý a nemusíte na odmenu čakať dlhé mesiace. Nezbierate žiadne nezmyselné body, ktoré potom nemáte ani za čo minúť. Za každý nákup dostanete od nás zľavu až do 10 € na ďalší nákup.

Zľavu dostanete za každý nákup, ktorý u nás zrealizujete. Pre získanie zľavy stačí ak sa prihlásite do vášho účtu a nakúpite. Výšky zľavy na ďalší nákup sa počíta z celej ceny objednávky. Zľavu od nás dostanete automaticky po zrealizovaní nákupu.

Výška zľavy na ďalší nákup záleží od celkovej ceny objednávky. Napríklad pri objednávke v hodnote 300 eur od nás dostanete zľavu na ďalší nákup až vo výške 9 eur. Minimálna výška objednávky na získanie zľavy na ďalší nákup je 50 eur.

Zľavu, ktorú u nás získate môžete použiť hneď na ďalší nákup. Zľavu pritom môžete aj kumulovať a získané zľavové poukážky môžete minúť pri jednom alebo pri viacerých nákupoch. Ich platnosť je až 6 mesiacov a môžete ich použiť kedykoľvek.

Zľavový kód na ďalší nákup od nás dostanete automaticky mailom. Posielame ho vždy 21 dní po nákupe u nás. Platnosť zľavy je potom 6 mesiacov takže máte dostatok času si zľavu uplatniť. Zľavu však môžete darovať aj priateľom, či rodine. Zľava nie je viazaná na váš účet.

Aká je výška zľavy?

Výška zľavy na ďalší nákup sa odvíja od celkovej hodnoty objednávky. Zľava na ďalší nákup pritom môže byť až do výšky 10 eur. Zľavu na ďalší nákup od nás dostane 21 dní po dokončení a doručení objednávky.

Do 99 €

Pri nákupe do 99 € od nás dostanete zľavu vo výške 1% na ďalší nákup.

Od 100 € do 299 €

Pri nákupe do 100 € do 299 € od nás dostanete zľavu vo výške 2% na ďalší nákup.

Nad 300 €

Pri nákupe nad 300 € od nás dostanete zľavu vo výške 3% na ďalší nákup.