Ako funguje program pre verných?

Získať odmenu za nákup je u nás jednoduché. Náš Program pre verných je jednoduchý a nemusíte na odmenu čakať dlhé mesiace. Nezbierate žiadne nezmyselné body, ktoré potom nemáte ani za čo minúť. Za každý nákup dostanete od nás zľavu až do 10 € na ďalší nákup.

Viac o programe pre verných

Akú zľavu získam?

Výška zľavy na ďalší nákup sa odvíja od celkovej hodnoty objednávky. Zľava na ďalší nákup pritom môže byť až do výšky 10 eur. Zľavu na ďalší nákup od nás dostane 21 dní po dokončení a doručení objednávky.

Odpovede na najčastejie otázky

Do Programu pre verných sa nemusíš nijako registrovať a nepotrebuješ ani žiadnu zbytočnú zľavovú kartu, ktorá ti bude zaberať iba miesto v peňaženke. Výhody Programu pre verných môžeš využívať pri každom nákupe a bez špeciálnych podmienok.

Otázky a odpovede

Ako Program pre verných funguje?

Za každý nákup od nás dostaneš zľavu na ďalší nákup. Všetko záleží od sumy objednávky, ktorú u nás zrealizuješ. Čím vyššia objednávka, tým vyššia aj zľava na ďalší nákup. Ak napríklad u nás nakúpiš za 300 € získať od nás zľavu 9 € na ďalší nákup. Nemusíš však čakať dlhé mesiace na nejaké vyúčtovanie. Zľavu na ďalší nákup od nás dostaneš do 21 dní od nákupu a použiť ju môžeš už pri ďalšom nákupe. Platnosť zľavy na ďalší nákup je pritom až niekoľko mesiacov, takže máš dostatok času si zľavu uplatniť.

Ako môžem získanú zľavu uplatniť?

Jednoducho, opäť nepotrebuješ nič špeciálne. Po každom nákupe od nás dostaneš kód, ktorý si vieš uplatniť hneď pri ďalšej objednávke. Nemusíš teda čakať kým sa ti príde nejaké vyúčtovanie alebo zložito zamieňať body za nepotrebný tovar. Od nás dostaneš peniaze na drevo a zľavu si uplatníš jednoducho priamo pri objednávke. Zľava sa samozrejme vzťahuje aj na zľavnené produkty a pri jednom nákupe môžeš použiť neobmedzený počet zľavových kupónov.

Môže získanú zľavu uplatniť len ja?

Áno zľava je obmedzená, na využitie len s tvojím účtom práve preto je potrebné sa pred nákupom prihlásiť do účtu. Pre svojich priateľov však môžeš využiť špeciálnu zľavu na prvý nákup. Vďaka zľave pre priateľov a rodinu môžete nakupovať spoločne a výhodnejšie.

Stratil som zľavový kód, čo mám robiť?

Žiadne starosti, napíš nám a kód ti opäť pošleme.

Čo ak som použil zľavu a objednávku nakoniec zrušil?

Žiadny problém. Zľavový kód ti bude platiť opakovane a môžeš ho znovu použiť pri ďalšej objednávke.

Pri objednávke som zabudol vyplniť zľavový kód, čo mám robiť?

Žiaľ v takomto prípade je možné objednávku jedine zrušiť alebo môžeš kód použiť pri ďalšej objednávke.