Nakúp za 50 eur a vyhraj 50 eur

Do Vianoc ostáva ešte 6 mesiacov, ale prečo čakať na Vianoce, keď si ich môžeš užiť už teraz? Vonku sa teploty šplhajú k 50 stupňom a v peňaženke môžeš mať ďalšie päťdesiatku! Nakúp od 24.06.2021 do 24.07.2021 aspoň za 50 eur a môžeš vyhrať 3 x 50 eur na ďalší nákup u nás. Ak počas tohto obdobia nakúpiš viac krát, tak ťa do losovania zaradíme opakovane. A navyše aj v tomto období si môžeš užívať bezplatné večerné a víkendové doručenie v Bratislave.

Kedy súťaž prebieha?

Súťaž prebieha od 24.06.2021 do 24.07.2021 (vrátane). Rozhodujúci je dátum vytvorenie objednávky.    

Ako sa môžem zapojiť?

Stačí v období súťaže urobiť nákup minimálne v hodnote 50 eur a zaradíme ťa do losovania o nákup v hodnote 50 eur. Podmienkou je vykonania nákupu po prihlásení sa do účtu. Účet si môžeš vytvoriť pred nákupom alebo priamo počas nákupu.

Čo ak nakúpim viac krát?

Ak počas trvania súťaže urobíš viac nákupov, ktoré splnia podmienky pre zaradenie do losovania o výhru zaradíme ťa opakovanie do losovania. Takže čím viac krát nákupov urobíš, tým väčšiu šancu vyhrať máš.

Koľko platím za doručenie objednávky?

Aj počas trvania súťaže máš doručenie objednávky večer a tiež počas víkendov a sviatkov úplne zadarmo. Takže za doručenie nákupu v Bratislave nezaplatíš ani cent!

Štatút súťaže

Viac sa dozvieš aj v Štatúte súťaže, ktorý stanovuje všetky podmienky súťaže.