5 eur pre teba aj pre tvojich priateľov!

Ešte si u nás nenakupoval? Najvyšší čas to zmeniť! Do konca apríla od nás za prvý nákup dostaneš zľavu 5 eur na ďalší nákup.

Do konca apríla môžeš získať za prvý nákup zľavu 5 eur na ďalší nákup. Zľavu 5 eur dostaneš aj pre tvojich priateľov. Zľavu 5 eur máme aj pre tých, ktorí už u nás nakupovali a do konca apríla u nás nakúpia opäť aspoň za 50 eur.

Podmienky pre získanie zľavy 5 eur:

  • Pre získanie zľavy je potrebné nákup zrealizovať do 30.4.2021 pričom rozhodujúci je dátum prijatia objednávky na spracovanie v našom systéme.
  • Pre získanie zľavy musí byť hodnota nákupu minimálne 50 eur. Zľavu 5 eur je možné získať len za jeden nákup do 30.4.2021, ktorý splní minimálnu hodnotu objednávky za 50 eur.
  • Zľavu 5 eur ti pošleme najneskôr do troch týždňov od vyexpedovania objednávky. Súčasťou bude aj zľava pre tvojich priateľov, ktorí ju môžu uplatniť pri nákupe nad 50 eur. Pre tvojich priateľov dostaneš od nás 5 kupónov na zľavu 5 eur.
  • Tvoja zľava 5 eur na ďalší nákup bude platiť 30 dní od kedy ti kód na zľavu pošleme a uplatniť ju môžeš pri objednávke nad 50 eur. Zľavy pre tvojich priateľov budú platiť 14 dní od kedy ti kódy pošleme a tvoji priatelia môžu so zľavou nakúpiť pri objednávke minimálne 50 eur. Zľavu je možné použiť len na jeden nákup, nie je možné spojiť viac kupónov na zľavu. Zľava 5 eur platí aj na zľavnený tovar.

Tak poď nakupovať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *