Začíname: Spustili sme testovaciu prevádzku

0
139

Dnes sme spustili testovaciu prevádzku nášho eshopu. V rámci nej je už možné u nás nakupovať avšak budú ešte postupne pribúdať ďalšie produkty. V rámci testovacej prevádzky doručujeme zatiaľ len v Bratislave.

Možno sa pýtate v čom sme iní ako ostatné eshopy. Tých rozdielov je veľa. V prvom rade doručujeme všetky objednávky po 18.00 hodine a počas víkendov a sviatkov. Nemusíte teda riešiť ako si objednávku prevziať. Doručovanie zároveň zabezpečujú naši interní kuriéri. Vďaka tomu máme lepší prehľad o zásielkach a máme istotu, že sa k vám tovar dostane.

Ďalším rozdielom je, že v našej ponuke máme hlavne veľké balenia produktov. Nájdete tak u nás napríklad 5 a 10 litrové balenia produktov. Veľké balenia sú výhodnejšie aj pre vás a zároveň chránite životné prostredie pretože nepotrebujete tak často objednávať.

Už od začiatku sme si pre vás pripravili aj Program pre verných. Vďaka nemu získate po každej objednávke zľavu hneď na ďalšiu objednávku a nemusíte dlhé mesiace čakať. Za každú objednávku dostanete zľavu hneď a zľavu môžete použiť hneď pri ďalšej objednávke.

Pre rodiny aj pre firmy sme pripravili aj možnosť pravidelného doručovania. Objednáte iba raz a potom vám už každý mesiac doručíme rovnaký tovar. Šetríte čas a nemusíte sa starať o objednávku každý mesiac.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno